indoors-3117027_640

דלתות פנדור, דלתות פנדור מחיר הכי זול בישראל כולל אספקה מהירה

בחירה של דלת כניסה או דלת פנים לבית היא דבר שקשה להפריז בחשיבותו: לדלת יש תפקידים חשובים בהגנה עלינו, על משפחתנו ועל הרכוש שנמצא בבית שלנו ובנוסף לכך דלת היא דבר זה גדול ומסיבי כך שהנראות שלה חשובה. בנוסף לכך, בדלת אנחנו משתמשים כל יום שוב ושוב, כך שחשוב לבחור דלת איכותית שהשימוש בה לא מורגש. המותג המוביל כיום בישראל לדלתות כניסה ודלתות פנים הוא פנדור, ולכך יש סיבות שונות עליהן נעבור במאמר זה.

דלתות פנדור – מהפך בשוק הדלתות

פנדור היא חברה ותיקה הפעילה מאז שנת 1989 – 32 שנה נכון לרגע כתיבת שורות אלו. החברה המדוברת, שהתחילה כחברה קטנה מספקת כיום דלתות ליותר מ-35 אלף יחידות דיור בשנה, ומוצריה משולבים ביותר מ-250 אלף בתים בישראל.

כניסתה של פנדור לשוק הדלתות חולל מהפך בסטנדרט המצופה מדלת, גם מבחינת איכות הדלת ועמידותה וגם מבחינת העיצוב. פנדור פיתחה טכנולוגיות שונות ששיפרו באופן ניכר את עמידות הדלת למים ופגעי מזג האוויר וכן שילבה בדגמי דלתות שונים צירים נסתרים ומנגנון נעילה חבוי.

בנוסף, פנדור מיצבה את דלת הכניסה לבית כפריט עיצובי שלא ניתן להתעלם מהנראות שלו בבחירתו. עד לכניסת פנדור לשוק, ברוב הבתים לא הושקעה מחשבה רבה בבחירת עיצוב הדלת. הדלתות היו מעוצבות באופן די סטנדרטי ואחיד, ואם נודה על האמת – משעמם. פנדור שילבה עיצובים עדכניים לדלתות, וחידדה את החשיבות בנראות הדלת וההשפעה שלה על הרושם הראשוני של מי שנכנס לבית וההתאמה שלה לעיצובו.

מדוע מומלץ לבחור בדלת פנדור?

פנדור הפכה למותג הדלתות החזק בישראל ולא בכדי – למוצריה ישנם יתרונות תחרותיים שלא ניתן להתעלם מהם. נמנה כאן כמה מיתרונות אלו:

  • ידיות פרימיום חזקות ועמידות

אחד הרכיבים שנוטים להתקלקל באופן תדיר בדלת הוא הידית. ידית היא מנגנון שנמצא בשימוש מסיבי ומסיבה זו היא עלולה להישחק בקלות. כולנו מכירים את הידיות שמתפרקות, נהיות רופפות, חורקות, נתקעות ומרעישות.

כדי להתמודד עם החסרונות הללו, פנדור פיתחה מנגנון מיוחד בו הידית נאחזת במנעול הפנימי ולא תלויה בדופן הדלת כך שהיא לא נשחקת וחוזקה נשמר. בנוסף לכך, מלכתחילה ידיות פנדור יצוקות, מה שמבטיח את עמידותן לאורך זמן.

  • מנגנון צירים נסתרים

אחד החלקים הקריטיים מבחינת יציבות הדלת, נוחות השימוש ועמידותה לאורך זמן הם צירי הדלת. כולנו מכירים את הצירים האלו שחורקים, נתקעים, נשברים ויוצאים מאיזון, דבר שמצריך כיוון מחודש של הדלת כולל פירוק המשקוף הצמוד לקיר. כדי להתמודד עם ביות אלו, פיתחה פנדור מנגנון צירים נסתרים שלא נשחקים עם פתיחת הדלת, דבר שהפך את מנגנון זה למועדף בעיני אדריכלים.

  • עיצובים יוצאי דופן

פנדור היא למעשה החברה שהכניסה עיצובים ייחודיים לשוק הדלתות באופן נגיש לקהל הרחב. גם היום עיצובי הדלתות של פנדור בולטים מעל מתחרותיה, כאשר אלו משלבים הילה של יוקרה וטעם טוב עם עוצמה ואיכות של הדלת.

  • עמידות בפני מים ופגעי מזג אוויר

פנדור היא חלוצה מבחינת עמידות דלתות בפני מים, כך שמתאפשר לכם לעשות ספונג'ה בלי לדאוג שהדלת שלכם תינזק בדרך. בנוסף, בניגוד לדלתות שמתעוותות לאחר חשיפה ממושכת לשמש, דלתות פנדור עמידות בפני מזגי אוויר שונים לאורך שנים.

  • מותג ישראלי שמעורר גאווה מקומית

אם כל זה לא הספיק – דלתות פנדור מיוצרות באופן מלא בישראל, במפעל מהמתקדמים מסוגו בעולם שממוקם ברמת גן ומפרנס עובדים ישראלים.

בחרו את הדלת הבאה שלכם באלוף הדלתות

מתלבטים איזו דלת לבחור? תנו לנו לעזור לכם: אנחנו באלוף הדלתות מתמחים בדלתות מכל סוג, ונשמח לסייע לכם לבחור את הדלת המושלמת לצרכים שלכם ואת בעל המקצוע שיתקין אותה.

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים