door-3299119_640

דלתות פנים זולות, דלתות מכל הסוגים במחירים זולים אספקה מהירה

רבים עושים את הטעות בעיצוב הבית ולא מקדישים מספיק מחשבה לבחירת דלתות הפנים. קורה לא מעט שהבית כולו עוצב במחשבה רבה, אך כאשר אנחנו מסתכלים על דלתות החדרים אנחנו רואים פגמים בעיצוב היפה הזה. מלבד העניין העיצובי, לדלתות פנים ישנו תפקיד פונקציונאלי בהיותן העצם המבודד בין חדרי בית. השוק מציע כיום מגוון דלתות פנים זולות, איכותיות ומעוצבות כך שכבר ממש אין צורך להתפשר על שום סעיף.

איזה סוגי דלתות פנים זולות קיימות?

אחת הקטגוריות שנהוג לחלק לפיהן דלתות פנים היא סוג הפתיחה של הדלת:

  • דלתות כנף: זהו הסוג הנפוץ של דלתות פנים (ודלתות באופן כללי). דלת שנפתחת כמו כנף כלפי פנים או כלפי חוץ.
  • דלתות הזזה: דלת שנפתחת באופן אופקי באמצעות הזזה לתוך הקיר בפתיחה, ומחוצה לו בסגירה.

את סוג הדלת נבחר בהתאם לפונקציה הרצויה ואופי החלל. כך למשל, דלתות הזזה מתאימות מאוד לחללים קטנים שכן הפתיחה האופקית חוסכת מקום. בנוסף לכך, מכיוון שמדובר בפתיחה קלה ללא צורך להגיע לידית, דלתות הזזה מתאימות לחדרי ילדים שלא מגיעים לגובה ידית הדלת. לאחרונה דלתות הזזה עשו קאמבק בשל פיתוחים טכנולוגיים שהתגברו על חסרונות שאפיינו בעבר דלתות הזזה, כגון חריקה על הצירים, תנודה של הדלת בתוך הצירים שיוצרת רעש וקשיים בפתיחה ובסגירה. כיום חסרונות אלו כבר כמעט ולא קיימים – לפחות לא בדלתות איכותיות.

דלת סטנדרטית או משודרגת

פעמים רבות כשמעצבים את הבית, יוצא לנו לשמוע את הקבלן מזכיר את האפשרויות השונות לדלתות פנים, כגון דלת סטנדרטית ודלת משודרגת. דלת סטנדרטית היא דלת ללא תוספות עיצוביות מיוחדות, ולרוב היא תהיה חלקה ובצבע אחיד. שדרוגים לדלת יכולים לכלול צוהר או חלון זכוכית לבנה שלמשל בחדר שירותים מאפשר לדעת אם השירותים תפוסים; עיצובים יוצאי דופן וכן ידיות מתוחכמות יותר. מטבע הדברים דלת משודרגת תעלה לכם יותר כאשר דלת סטנדרטית במקרים רבים תעשה את העבודה כמו שצריך. הבחירה היא לשיקולכם.

מידות מקובלות לדלתות פנים זולות

הגודל בסטנדרטי לדלתות פנים בישראל הוא רוחב של כ-80 עד 90 ס"מ, וגובה של כ-205 עד 215 ס"מ. תוכלו כמובן להזמין דלתות במידות שונות כתלות בגודל הקיר ובהתאמה אליו, אם כי יש לקחת בחשבון שדלת במידה לא סטנדרטית עשויה לעלות יותר.

בידוד דלתות פנים זולות

מידת הבידוד לדלת פנים היא אינדיבידואלית – בעוד ישנם אנשים שמעוניינים שכל חדרי הבית יהיו מבודדים כמה שיותר, אחרים לא ירצו לבודד יותר מדי את חדרי הילדים. בכל מקרה, מה שמשפיע על בידוד דלת הוא בין השאר חומרי גלם עם מילוי וציפוי איכותי שיוצרים בידוד אקוסטי.

ציפוי הדלת

חשוב להשקיע בציפוי איכותי לדלת הן מבחינת נראותה והן מבחינת איכות הדלת והעמידות שלה לאורך שנים. הציפוי הנפוץ הוא פורמייקה, שנחשב לאיכותי וזול. לעומתו, ציפוי עץ בתנור היא שיטת חיפוי יקרה יותר אך היא מאפשרת גמישות גדולה יותר בעיצוב. ניתן לשלב ציפוי עץ בתנור לדלת עצמה כדי להנות מעיצוב ייחודי ויוקרתי, עם ציפוי פורמייקה במשקופים כדי להוזיל עלויות.

ידיות

ידיות הן חלק חשוב בדלת וכדאי לבחור ידית איכותית שכן מדובר ברכיב שנוטה להתפרק ולעורר בעיות לאחר זמן מה. בנוסף, מומלץ לשלב בדלת מנגנון טריקה שקטה ששומר עליה והופך את סגירת הדלת לנעימה יותר.

מצאו דלתות פנים זולות באלוף הדלתות

מנסים לבחור דלתות פנים והולכים לאיבוד? בפורטל אלוף הדלתות נשמח לסייע לכם בבחירת הדלת שתעמוד בקריטריונים שלכם ותמלא את הצרכים שלכם. אנחנו מתמחים בכל סוגי הדלתות, ונשמח לסייע לכם למצוא את הדלתות המתאימות לבית שלכם וכמובן את בעל המקצוע התותח שיתקין אותן.

שתפו בכל הכח!

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
תוכן עניינים